Takmičenja u školskoj 2015/2016.godini

Učenici koji su učestvovali na takmičenjima školske 2015/2016. godine

Predmet

Ime i prezime

Opštinsko

Okružno

Međuokružno

Republičko

MATEMATIKA

Nebojša Matković 3d

III mesto

     

Savo Crnojević 4b

II mesto

     

Jovan Rudić Vranić 4a

III mesto

I mesto

   

Igor Engi 6a

I mesto

I mesto

 

I mesto

Miljan Mrkić 7a

III mesto

pohvala

   

ENGLESKI JEZIK

Luka Išpanović 8b

III mesto

II mesto

 

učešće

HEMIJA

Nađa Prskalo Momčilović 8a

I mesto

II mesto

   

Tina Prćić 8b

III mesto

     

Tomislav Ivanković 7c

II mesto

     

Tomislav Huska 7c

II mesto

     

BIOLOGIJA

Nina Mandović 5b

 

III mesto

   

Dunja Đedović 5a

 

I mesto

   

 Olja Mamužić 5b

 

II mesto

   

Ivan Huska 5c

 

III mesto

   

Lucija Ivanković Ivandekić 6c

 

III mesto

   

Nikola Sudarević 7a

 

III mesto

   

Bojana Drčić 7a

 

II mesto

   

Stefan Milanović 8b

 

III mesto

   
 

Predmet

Ime i prezime

Opštinsko

Okružno

Međuokružno

Republičko

ISTORIJA

Nenad Crnjaković 8c

III mesto

     

Dunja Đedović 5a

III mesto

     

FIZIKA

Igor Engi 6a

I mesto

I mesto

 

III mesto

Miljan Mrkić 7a

III mesto

     

HRVATSKI JEZIK I JEZIČNA KULTURA

Tomislav Huska 7c

III mesto

     

Zdenko Ivanković 7c

     

II mesto

SRPSKI JEZIK KAO NEMATERNJI JEZIK

Tomislav Huska 7c

 

II mesto

 

učešće

GEOGRAFIJA

Zdenko Ivanković 7c

I mesto

     

Dario Lakatoš 7c

III mesto

     

Nenad Crnjaković 8c

II mesto

     

KNJIŽEVNA OLIMPIJADA

Bojana Drčić 7a

I mesto

II mesto

 

učešće

RECITOVANJE

Martina Vojnić Tunić 4a

     

učešće

ŠAH

Savo Crnojević 4b

     

učešće

Igor Engi 6a

I mesto

   

učešće

RUKOMET

Nebojša Popović 6b

Luka Obradović 6b

Sergej Mladenović 7a

Velja Letić 7a

Dušan Simjanovski 8a

Vanja Letić 8b

Nikola Bursać 8b

Marko Dejanović 8b

Miloš Maravić 8a

Milan Ajdarić 8a

Nikola Kečenović 8a

Bojan Mandić 8b

Viktor Užarević 8b

Strahinja Svorcan 8b

I mesto na gradskom prvenstvu

 

II mesto

 

KOŠARKA

(dečaci)

Aleksandar Šorš 8b Nemanja Komnenov 5b

Luka Kezić 7b

Luka Kostić 7b

Dragan Aleksić 7a

Dušan Simjanovski 8a

Filip Kerleta 8a

III mesto

     

GIMNASTIKA

Alisa Hrček 7b

II mesto

EKIPNO I mesto

     

Hermina Križanović 7b

III mesto

     

Kristina Nađ Varga 7b

       
                 

Kalendar

06:00, 20th June 2018
jun 2018
pusčpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Raspored č

Ideom u srednju

UPIS U SREDNJU ŠKOLU

          2018/2019

Šk. kalendar

Prijem/dopunska/dodatna

Školske novine

MUDRICE

Subotica.info

Ministarstvo pr