Opštinsko takmičenje iz geografije - 7.razred

               
   

     ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ VII РАЗРЕД

   
 

Шифра

Презиме и име

Назив Школе

Језик

Ментор

   Бод.

Пласман

1

20

MATIJA DULIĆ

ОШ „Иван Г. Ковачић“, Суботица

С

Константин Брашован

94

1.место

2

11

DAVID ĐORĐEVIĆ

ОШ „Иван Г. Ковачић“, Суботица

С

Константин Брашован

94

1.место

3

2

Bogdan Petrović

ОШ "Соња Маринковић",Суботица

С

Željko Miletić

94

1.место

4

70

Torma Bettina

ОШ"Мајшански пут"

M

Vuleković Beáta

93

1.место

5

9

Ања Давидовић

ОШ „Пионир“, Стари Жедник

С

Татјана Којић

92

1.место

6

1

Ivan Njerš Bako

ОШ "Мирослав Антић", Палић

С

Vera Marković

89

2.место

7

68

Csikos Gergely

ОШ "Хуњади Јанош", Чантавир

M

Géré Zsolt

88

2.место

8

28

Милана Узелац

ОШ „Милош Црњански“

С

Биљана Рашовић

87

2.место

9

8

Милорад Кочић

ОШ „Милош Црњански“

С

Биљана Рашовић

86

2.место

10

71

Miloš Gmijović

ОШ "Соња Маринковић",Суботица

С

Željko Miletić

86

2.место

11

3

Nikola Stipić

ОШ „Матко Вуковић“, Суботица

С

Сања Миљковић

85

2.место

12

15

Ivan Huska

ОШ "Иван Милутиновић", Суботица

H

Stipan Stantić

85

2.место

13

50

Jovan Čamprag

ОШ "Соња Маринковић",Суботица

С

Željko Miletić

85

2.место

14

64

Branislav Čokorilo

ОШ "Мирослав Антић", Палић

С

Vera Marković

85

2.место

15

32

Anja Bektašević

ОШ „Матко Вуковић“, Суботица

С

Сања Миљковић

84

2.место

16

45

Krunc Mário

ОШ "Хуњади Јанош", Чантавир

M

Géré Zsolt

84

2.место

17

49

Pásztor Máté

ОШ "Хуњади Јанош", Чантавир

M

Géré Zsolt

83

2.место

18

21

Mihajlo Antić

ОШ "Соња Маринковић",Суботица

С

Željko Miletić

83

2.место

19

44

Сандра Пејаковић

ОШ"10.Октобар"

С

Анико Шлингар

83

2.место

20

51

Agatity Anita

ОШ “Сечењи Иштван”, Суботица

М

Nikolić Rita

82

2.место

21

62

Николетић Милана

ОШ "Кизур Иштван", Суботица

С

Драгана Милошевић Планић

82

2.место

22

48

VLADIMIR KLJUČIK

ОШ „Иван Г. Ковачић“, Суботица

С

Константин Брашован

81

2.место

23

7

Мина Врцељ

ОШ"10.Октобар"

С

Анико Шлингар

81

2.место

24

43

Валентина Скала

ОШ"Мајшански пут"

С

Гордана Стојилковић

81

2.место

25

60

Stikić Aleksandra

ОШ „Матко Вуковић“, Суботица

С

Сања Миљковић

80

2.место

26

41

Stojičić Anđela

ОШ "Иван Милутиновић", Суботица

С

Svrkota Pejka

80

2.место

27

52

Шљукић Ђорђе

ОШ "Кизур Иштван", Суботица

С

Драгана Милошевић Планић

80

2.место

28

39

Мишановић Стефан

ОШ "Кизур Иштван", Суботица

С

Драгана Милошевић Планић

80

2.место

29

13

Димитрије Иванић

ОШ „Ј.Ј.Змај“, Суботица

С

Вера Марковић

79

3.место

30

38

Јована Милошевић

ОШ „Ј.Ј.Змај“, Суботица

С

Вера Марковић

78

3.место

31

23

Јелена Граховац

ОШ"Свети Сава" Суботица

С

Наташа Пајић

74

3.место

32

19

Никола Лојпур

ОШ „Ј.Ј.Змај“, Суботица

С

Вера Марковић

70

3.место

33

29

Nikolina Lukić

ОШ „Матко Вуковић“, Суботица

С

Сања Миљковић

68

 

34

69

Матија Сабо Војнић

ОШ"Свети Сава" Суботица

С

Наташа Пајић

68

 

35

22

Maksimović Dimitrije

ОШ "Иван Милутиновић", Суботица

С

Svrkota Pejka

67

 

36

75

Саулић Никола

ОШ "Вук Караџић", Бајмок

С

Вулековић Иван

66

 

37

58

Кристина Вуковић

ОШ"Свети Сава" Суботица

С

Наташа Пајић

66

 

38

18

Нађ Егон

ОШ "Вук Караџић", Бајмок

С

Вулековић Иван

52

 

39

 

Imre Máté

ОШ “Сечењи Иштван”, Суботица

М

Nikolić Rita

   

Kalendar

20:54, 19th September 2018
septembar 2018
pusčpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Raspored č

Šk. kalendar

Prijem/dopunska/dodatna

Školske novine

MUDRICE

Subotica.info

Ministarstvo pr